Osallistu Hankifutis 2024 -turnaukseen!

Muut joukkueet

Tältä sivulta löydät Kiteen Pallon juniorijoukkueiden, miesten ja naisten suomensarja- sekä Miesten Maakuntasarjajoukkueiden yhteyshenkilöt ja yhteystiedot.

PALLOKERHO/PESISKERHO

G-POJAT

Pelinjohto/valmennus: Elina Vasarainen, 050 544 3586

 

F-TYTÖT

Pelinjohto/valmennus: Mikko Rouvinen, 050 531 9249

Lasse Uuksulainen, 050 535 1056

Joukkueenjohtaja: Tiina Koffert, 050 377 2147, tiina.koffert@gmail.com

F-POJAT

Pelinjohto/valmennus: Elina Vasarainen, 050 544 3586

 

Pelinjohto/valmennus: Mika Toropainen, 0400 771 304

Inka Havukainen, 040 508 4346

Joukkueenjohtaja: Kaija Parviainen, 050 590 6494,
kaija.parviainen@kitee.fi

 

Pelinjohto/valmennus: Ilkka Holopainen, 050 917 8006

Vili Sallinen, 050 556 9244

Joukkueenjohtaja: Laura Kostamo, 040 516 7403,
llaura.kostamo@gmail.com

 

Pelinjohto/valmennus: Julia Hacklin, hacklinjulia@gmail.com

Pekka Kostamo, 045 233 8611pekka.kostamo76@gmail.com

Joukkueenjohtaja: Sini Miinalainen, 040 524 7657,

sini.miinalainen@gmail.com

 

D-POJAT

Pelinjohto/valmennus: Aki Sutinen, 040 137 3220

Jani Sutinen, 050 370 0018

Pekka Toropainen, 040 462 7803

Joukkueenjohtaja: Katariina Eskelinen, 050 372 7443,
katariina.eskelinen@gmail.com

 

Pelinjohto/valmennus: Juho Sorvi, 040 180 2787juhosorvi@gmail.com

Marko Huhtanen, 040 172 2954viu.junioripaallikko@gmail.com

Joukkueenjohtaja: Pasi Varonen, 0500 543 731,
pasi.varonen@kipa90.com

 

Pelinjohto/valmennus: Jarno Kaksonen, 040 507 0621

Joukkueenjohtaja: Elina Partanen, 0500 918 316elimarmi@hotmail.com

 

Valmennus: Sami Partanen, 050 362 2836,
sami.partanen@kipa90.com

Joukkueenjohtaja: Heikki Törrönen, 050 369 1919, heikkitorronen@live.fi

 

Pelinjohto/valmennus: 

Joukkueenjohtaja: Jaana Hukka, 040 558 5211,
hukka.jaana@gmail.com

 

Valmennus: Sami Partanen, 050 362 2836sami.partanen@kipa90.com

Joukkueenjohtaja: Heikki Törrönen, 050 369 1919,
heikkitorronen@live.fi

Pelinjohto/valmennus: Petri Muhonen, 040 548 5975

Itärajan Ponnistuksen Facebook-sivulta löydät kaikki uusimmat joukkuetta koskevat uutiset!