Niko Halttunen

Syntymäaika: 8.8.2005, Kitee

Kasvattajaseura: Kiteen Pallo

Kaudet Superpesiksessä: -

Sopimus: 2024

Kummiyritykset:
Kiteen Kaupunki

Topias Kaksonen

Syntymäaika: 25.4.2005, Kitee

Kasvattajaseura: Kiteen Pallo

Kaudet Superpesiksessä: 1

Sopimus: 2023

Kummiyritykset:
Ruokkeen Lomakylä

Pelaajakortti

Kasperi Kaksonen

Syntymäaika: 2.9.2002, Kitee

Kasvattajaseura: Kiteen Pallo

Kaudet Superpesiksessä: 3

Sopimus: 2024

Kummiyritykset:
Nightwish

Pelaajakortti

Otto Kauppinen

Syntymäaika: 20.5.1999, Halsua

Kasvattajaseura: Halsuan Toivo

Kaudet Superpesiksessä: 5

Sopimus: 2024

Pelaajakortti

Aku Kettunen

Syntymäaika: 17.9.1997, Jyväskylä

Kasvattajaseura: Jyväskylän Kiri

Kaudet Superpesiksessä: 7

Sopimus: 2024

Saavutukset: 1 SM-hopea

Kummiyritykset:
Hoitokoti Annala ja Annalakodit

Pelaajakortti

Juuso Lattu

Syntymäaika: 11.9.1994, Imatra

Kasvattajaseura: Imatran Pallo-Veikot

Kaudet Superpesiksessä: 6

Sopimus: 2023

Saavutukset: 2 Itä-Länttä

Pelaajakortti

Joni Lehikoinen

Syntymäaika: 7.2.1999, Tohmajärvi

Kasvattajaseura: Tohmajärven Pomppu

Kaudet Superpesiksessä: 5

Sopimus: 2023

Saavutukset: 1 SM-kulta

Kummiyritykset:
Rakennussuunnittelu Immonen Oy, Toffolan Taksi

Pelaajakortti

Joona Lehtinen

Syntymäaika: 5.2.1999, Kankaanpää

Kasvattajaseura: Kankaanpään Maila

Kaudet Superpesiksessä: 5

Sopimus: 2024

Kummiyritykset:
Oddy Digital, Oddy Tech

Pelaajakortti

Matias Litmanen

Syntymäaika: 8.11.1999, Kitee

Kasvattajaseura: Siilinjärven Pesis

Kaudet Superpesiksessä: 5

Sopimus: 2023

Saavutukset: 1 SM-kulta, 1 SM-hopea

Kummiyritykset:
OP Kitee, OP Koti Kiteen Seutu Oy LKV

Pelaajakortti

Jonne Matikainen

Syntymäaika: 9.11.2004, Kitee

Kasvattajaseura: Kiteen Pallo

Kaudet Superpesiksessä: 1

Sopimus: 2024

Kummiyritykset:
Kiteen Kaupunki

Pelaajakortti

Otso Mäkelä

Syntymäaika: 7.9.1992, Kuusankoski

Kasvattajaseura: Kouvolan Pallonlyöjät

Kaudet Superpesiksessä: 6

Sopimus: 2023

Kummiyritykset:
Keski-Karjalan Minkki

Pelaajakortti

Paavo Pelto

Syntymäaika: 21.1.1984, Vantaa

Kasvattajaseura: Oulun Lippo

Kaudet Superpesiksessä: 21

Sopimus: 2023

Saavutukset: 2 Itä-Länttä

Pelaajakortti

Jiri Pippola

Syntymäaika: 28.9.1999, Kitee

Kasvattajaseura: Kiteen Pallo

Kaudet Superpesiksessä: 6

Sopimus: 2024

Pelaajakortti

Samu Vainikainen

Syntymäaika: 14.3.1991, Kuopio

Kasvattajaseura: Siilinjärven Pesis

Kaudet Superpesiksessä: 6

Sopimus: 2023

Kummiyritykset:
Pohjois-Karjalan Sähkö

Pelaajakortti

Samu-Kalle Varonen

Syntymäaika: 4.8.1999, Kitee

Kasvattajaseura: Joensuun Maila

Kaudet Superpesiksessä: 9

Sopimus: 2023

Saavutukset: 2 SM-pronssia

Kummiyritykset:
Hotelli Kiteenhovi

Pelaajakortti

Lassi Vasarainen

Syntymäaika: 30.3.2001, Joensuu

Kasvattajaseura: Kiteen Pallo

Kaudet Superpesiksessä: 5

Sopimus: 2025

Kummiyritykset:
Juholan Biisoniareena

Pelaajakortti

Joukkueenjohto

Pelinjohtaja Juho Kaikko

Syntymäaika: 27.4.1993, Kouvola

Kaudet Superpesiksessä: 3

Sopimus: 2023

Kakkospelinjohtaja Niko Sirviö

Syntymäaika: 27.3.1992, Sotkamo

Kaudet Superpesiksessä: 3

Sopimus: 2023

Saavutukset: 2 SM-pronssia

Valmentaja Sami Partanen

Syntymäaika: 13.7.1979, Rautjärvi

Kaudet Superpesiksessä: Pelaajana 26

Saavutukset: Pelaajana 3 SM-kultaa, 5 SM-hopeaa, 1 SM-pronssi, 16 Itä-Länttä

Pelaajakortti

Fysiikkavalmentaja Arttu Rossi

Syntymäaika: 26.4.1975, Kirkkonummi

Kaudet Superpesiksessä: Miehissä 1, naisissa 2

Sopimus: 2023

Fysioterapeutti Markku Tiainen

Syntymäaika: 12.5.1976, Kitee

Kaudet Superpesiksessä: 5

Sopimus: 2023

Saavutukset: 1 SM-kulta, 1 SM-pronssi