Yhteystiedot

Seuran toimisto

Kiteen Pallon toimisto, avoinna maaliskuun loppuun saakka ainoastaan keskiviikkoisin kello 12-17. Poikkeavat aukioloajat KiPan somessa ja toimiston ovessa.
Kiteentie 17, 82500 KITEE

Puhelin

040 129 2885 / Toimisto

Facebook

Instagram

Internet

Mediavastaava

Sami Mielonen
040 668 4148, sami.mielonen@kipa90.com

Internetkuvat

Niilo Hirvonen (ellei muuta mainittu)
040 554 0063,
 niilo.i.hirvonen@gmail.com
Kuvapalvelin: kipa90.kuvat.fi

Puheenjohtaja

Pentti Lipsanen
0400 655 467

Varapuheenjohtaja

Mikko Varonen
050 591 1808,
 mikko.varonen@kipa90.com

Webmaster

Jaakko Murtonen
jaakko.murtonen@kipa90.com

Seuratyöntekijät

Niko Tahvanainen, yhteistyösopimukset/myynti
040 127 9899, niko.tahvanainen@kipa90.com

Sami Partanen, juniorit
050 362 2836, sami.partanen@kipa90.com

Nina Mielonen, seuratyöntekijä
040 129 2885, kipa@kipa90.com

 

Superpesis yhteystietoja

Petri Tuuva (pelinjohtaja)
040 585 6465