Organisaatio

Leirinjohtaja: Sanna-Mari Mämmi mammi@pp.inet.fi p. 050 372 7538

• Talousvastaava: Matti Alhainen matti.alhainen@neste.com p. 050 458 6971

• Kilpailupäällikkö: Saku Havukainen saku.havukainen@kalustesoppi.fi p. 040 631 8200

• Ruokailuvastaava: Kaija Parviainen kaija.p@luukku.com p. 050 590 6494

• Majoitusvastaava:
              • Elina Partanen elimarmi@hotmail.com p. 0500 918 316
              • Kaisa Alhainen alhainen@gmail.com  p. 040 774 9452

• Viestintävastaava: Tarja Hirvonen tarjahirvonen74@gmail.com

• Turvallisuusvastaava: Mikko Parkkonen mjparkkonen@gmail.com

• Tuomaripäällikkö: Jari Liukku jari.liukku@kipa90.com p. 050 361 1963

• Kenttävastaava: Seppo Hakulinen seppo.hakulinen@telemail.fi p. 0400 214 858

• Siivousvastaava: Pirkko Kinnunen

• Markkinointi- ja kumppanuusvastaava: Mika Toropainen kiteen.tjm@hotmail.fi p. 0400 771 304