KiPan sarjaohjelma 2019

Kiteen Pallon kotiottelut kaudella 2019.

Koko Superpesiksen otteluohjelma julkaistaan osoitteessa: https://www.superpesis.fi/ottelut/

Kiteen Pallon koko otteluohjelma kaudella 2019:

  • la 11.5                                          Kitee – Imatra                             16.00
  • la 18.5                                          Seinäjoki – Kitee                         14.00
  • su 19.5                                          Vimpeli – Kitee                           16.00
  • ke 22.5                                         Kitee – Siilinjärvi                         18.00
  • pe 24.5                                         Joensuu – Kitee                          18.00
  • ke 29.5                                         Kitee – Sotkamo                         18.00
  • su 2.6                                            Kitee – Kouvola                          17.00
  • ti 4.6                                             Hyvinkää – Kitee                         18.00
  • la 8.6                                            Kitee – Alajärvi                            16.00
  • ti 11.6                                           Kempele – Kitee                         18.00
  • pe 14.6                                         Siilinjärvi – Kitee                         18.00
  • su 16.6                                         Kitee – Koskenkorva                  17.00                 JUVALLA
  • ti 18.6                                           Alajärvi – Kitee                           18.00
  • to 27.6                                          Raahe – Kitee                             18.00
  • la 29.6                                          Kitee – Vimpeli                            16.00
  • ti 2.7                                             Kitee – Siilinjärvi                         18.00
  • to 4.7                                            Sotkamo – Kitee                         18.00
  • ti 9.7                                             Imatra – Kitee                             18.00
  • to 11.7                                          Kitee – Joensuu                          18.00
  • su 14.7                                          Kouvola – Kitee                          17.00
  • to 18.7                                          Kitee – Raahe                             18.00
  • la 20.7                                          Kitee – Seinäjoki                         16.00
  • ke 24.7                                         Siilinjärvi – Kitee                         18.00
  • la 27.7                                          Kitee – Joensuu                          16.00
  • la 1.8                                            Koskenkorva – Kitee                  18.00
  • la 3.8                                             Kitee – Kankaanpää                   18.00
  • ti 6.8                                             Kitee – Kempele                          18.00
  • pe 9.8                                           Joensuu – Kitee                           18.00
  • su 11.8                                         Kankaanpää – Kitee                   17.00
  • ti 13.8                                           Kitee – Hyvinkää                         17.30