Runkosarjan jatkosarjojen otteluohjelma

Runkosarjan ylemmän ja alemman jatkosarjan otteluohjelma

ke 1.8. klo 18:00 Hyvinkään Tahko  – Haminan Palloilijat
ke 1.8. klo 18:00 Kouvolan Pallonlyöjät  – Koskenkorvan Urheilijat
ke 1.8. klo 18:00 Kankaanpään Maila  – Imatran Pallo-Veikot
ke 1.8. klo 18:00 Joensuun Maila  – Sotkamon Jymy
ke 1.8. klo 18:00 Vimpelin Veto  – Seinäjoen JymyJussit
to 2.8. klo 18:00 Kiteen Pallo -90  – Alajärven Ankkurit
su 5.8. klo 15:00 Koskenkorvan Urheilijat  – Vimpelin Veto
su 5.8. klo 15:00 Alajärven Ankkurit  – Hyvinkään Tahko
su 5.8. klo 16:00 Oulun Lippo Pesis  – Kiteen Pallo -90
su 5.8. klo 17:00 Pattijoen Urheilijat  – Kouvolan Pallonlyöjät
su 5.8. klo 17:00 Haminan Palloilijat  – Kankaanpään Maila
su 5.8. klo 18:00 Seinäjoen JymyJussit  – Joensuun Maila
ti 7.8. klo 18:00 Kankaanpään Maila  – Alajärven Ankkurit
ti 7.8. klo 18:00 Hyvinkään Tahko  – Oulun Lippo Pesis
ti 7.8. klo 18:00 Sotkamon Jymy  – Seinäjoen JymyJussit
ti 7.8. klo 18:00 Joensuun Maila  – Koskenkorvan Urheilijat
ti 7.8. klo 18:00 Vimpelin Veto  – Pattijoen Urheilijat
ti 7.8. klo 18:00 Imatran Pallo-Veikot  – Haminan Palloilijat
to 9.8. klo 18:00 Kiteen Pallo -90  – Hyvinkään Tahko
to 9.8. klo 18:00 Oulun Lippo Pesis  – Kankaanpään Maila
to 9.8. klo 18:00 Alajärven Ankkurit  – Imatran Pallo-Veikot
to 9.8. klo 18:00 Koskenkorvan Urheilijat  – Sotkamon Jymy
to 9.8. klo 18:00 Kouvolan Pallonlyöjät  – Vimpelin Veto
to 9.8. klo 18:00 Pattijoen Urheilijat  – Joensuun Maila
pe 10.8. klo 18:00 Seinäjoen JymyJussit  – Koskenkorvan Urheilijat
su 12.8. klo 16:00 Sotkamon Jymy  – Pattijoen Urheilijat
su 12.8. klo 17:00 Kankaanpään Maila  – Kiteen Pallo -90
su 12.8. klo 17:00 Joensuun Maila  – Kouvolan Pallonlyöjät
su 12.8. klo 17:00 Haminan Palloilijat  – Alajärven Ankkurit
su 12.8. klo 17:00 Imatran Pallo-Veikot  – Oulun Lippo Pesis
ti 14.8. klo 17:30 Pattijoen Urheilijat  – Seinäjoen JymyJussit
ti 14.8. klo 17:30 Hyvinkään Tahko  – Kankaanpään Maila
ti 14.8. klo 17:30 Kiteen Pallo -90  – Imatran Pallo-Veikot
ti 14.8. klo 17:30 Oulun Lippo Pesis  – Haminan Palloilijat
ti 14.8. klo 17:30 Vimpelin Veto  – Joensuun Maila
ti 14.8. klo 17:30 Kouvolan Pallonlyöjät  – Sotkamon Jymy
to 16.8. klo 17:30 Koskenkorvan Urheilijat  – Pattijoen Urheilijat
to 16.8. klo 17:30 Alajärven Ankkurit  – Oulun Lippo Pesis
to 16.8. klo 17:30 Haminan Palloilijat  – Kiteen Pallo -90
to 16.8. klo 17:30 Seinäjoen JymyJussit  – Kouvolan Pallonlyöjät
to 16.8. klo 17:30 Imatran Pallo-Veikot  – Hyvinkään Tahko
to 16.8. klo 17:30 Sotkamon Jymy  – Vimpelin Veto